All for Joomla All for Webmasters

Antalya Cam Balkon Sistemleri

Cam Balkon Sistemleri Antalya

Konyaaltı Cam Balkon

Konyaaltı Cam Balkon

Konyaaltı cam balkon piyasasının gelişimide Hızlı bir ilerleme göstermektedir, Cam balkon ürünlerinde bir çok ürün çeşitliliğini bünyesinde bulunduran firmamız değişik renk ve model seçenekleriyle sunumunu yapmaktadır, Misyonunu müşteri memnuniyeti olarak belirlemiş olan firmamız, Müşteri memnuniyetinin Kalieli ürün ve kusursuz işçilikle olacağının bilinci İle çalışmaktadır.

 Cam Balkon Ürünlerimiz ile İlgili Kısa bilgiler:

Katlanır Cam Balkon: 

Tek camlı katlanır cam: Bu üründe kullandığımız malzemeler 3.2 mm Kalınlığında Alüminyum Taşıyıcı Kasa Yine Aynı Özelliklerde cam bazası Çif taşıyıcılı Metal gövdeli Tekerlek Hammade dökümü 1. Sınıf Plastik Aksesuarlar Şişecam  Sista, Würht, Soudal vb Özellikle Alman üretimi Silikon ve MastiklerKendinden Dübelli Buldex Vidalar ve paslanmaz vida çeşitleri Sistem Altına monte su tahliye sistemi.

Üstten Askılı Katlanır Cam: Üstten Askılı katlanır Camlar tamamen birey geçişine imkan tanıyan, Sistem Altında kasa, Eşik vb Hiçbirşey bulundurmayan özellikle Ofislerde tercih edilen adı gibi sistemin tamamen üstten aslıması ile çalışan sistemlerdir.

Isıcamlı Katlanır Cam: Isıcamlı Katlanır cam balkon Isı ve ses yalıtımının gerekli görüldüğü yerlerde uygulanması gerekli sistemlerdir sistem çift camla çalışmaktadır, Cam arasına jaluzi uygulanabilir, İsteğe bağlı cam renkleri uygulanabilir, İki cam arası Argon gazı ile yalıtım dahada güçlü hale getirilebilir Sistem cam oda işerinde v uyumlu Balkonlarda daha idealdir.

Sürme Cam Balkon:

Sürme Eşikli Cam Balkon: Balkonlar, Teraslar, işyereri için yaya geçişinin olmadığı yerlerde kullanılabilir su tahliye Sistemi olan ideal bir üründür, Sistem kullanımı gayet Rahattır tek Cama müdehale ile bütün Camlar hareket ettirilir Günümüzde rüzgar fitillerinnde desteği ile ev balkonlarında da kullanılabilir Hale gelmiştir.

Eşiksiz Sürme Cam:  Sürme Sistemi Olarak eşikliden Tek farkı sistem altndaki eşiktir Yaya geçidine imkan sağlayan sistemlerdir Ofis bölme ve vitrin sistemleri olarakta kullanılabilir.

Tags: , ,

Related posts

Leave a Comment

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published.